Uzņēmuma jubileja

komandas-saliedēšana

Uzņēmuma jubileja un kopējs pasākums ir svētki gan uzņēmumam, gan tā darbiniekiem. Tas ir lielisks brīdis, lai kopā svinētu sasniegto un pateiktos ikvienam, kurš veicinājis uzņēmuma attīstību. Uzņēmuma jubileja un tās svinēšana tirdzniecības vietās veicina klientu lojalitāti un patīkamas atmiņas

Korporatīvo pasākumu mērķis:

Korporatīvo pasākumu mēŗkis ir stiprināt komandas garu un tās vienotību. Uzņēmuma ieguvumi ir: darbinieku noturēšana uzņēmumā, palielinot viņu lojalitāti organizācijai, darbinieku nemateriālā motivācija, pasniedzot apbalvojumus, apsveikumus dzimšanas dienā, vai organizējot bezmaksas ģimenes pasākumus, sadarbības stiprināšana starp vadību un personālu, uzņēmuma tradīciju un vērtību nostiprināšana, kā arī emocionālā stāvokļa uzlabošana komandā u.c.

Pasākumu-organizātori-teambuilding-uzdevumi-sporta-spēles

Kā mēs strādājam​​?

Viss sākas ar pasākuma mērķi un vajadzību apzināšanu, ko mēs kopīgi izrunājam tikšanās laikā. Tālāk seko radošu ideju un konceptu ģenerēšana, lai izkristalizētu vēlamo rezultātu piedāvājuma formā. Vienojoties par pasākuma konceptu, laiks radošā procesa realizēšanai – potenciālo pasākuma vietu izpēte klātienē, padziļināta pasākuma formāta izstrāde, sadarbības partneru – ēdinātāju, mūziķu, mākslinieku u.c.  – piesaiste, izstrādājot detalizētu gala piedāvājumu pa pozīcijām. Kad saskaņošana ir veikta, laiks pasākumu organizēšanai, jeb kā Mēs to saucam – jautrākajai daļai – pašam pasākumam, kurš nu pārtapis no idejas, realitātē!

Pasākumu-organizātori-teambuilding-uzdevumi