Tiešsaistes pasākumi, koncepti un organizēšana

Tiešsaistes pasākumi ar dinamisku pasākuma programu ikvienam kolektīvām.  Pilna servisa pasākumu aģentūra “In And Out Event” piedāvā unikālu tiešsaistes pasākumu programmu “Droša pulcēšanās vieta 4 raundos”, kuras laikā garantēta jautrība un ikviena dalībnieka iesaiste!

Korporatīvie pasākumi​

Tiešsaistes pasākumi un to organizēšana ar dinamisku programmu.

Tiešsaistes pasākumus ar klātienes pasākumiem nevar ne salīdzināt! Tomēr vai esi gatavs tikt pārsteigts? Piedāvājam tiešsaistes pasākuma programmu “Droša Pulcēšanās vieta 4 raundos”, kuras mērķis ir saliedēt kolektīvu vel nebijušā stilā! Pasākuma programmā tiek iekļauti priekšnesumi, pielāgots super bingo, improvizācijas teātris, viktorīnas, meistarklases, faktu uzdevumi, minēšana, grupu darbs un dalībnieku prezentācijas tiešraidē. Turklāt tiešsaistes pasākuma pielietotā platforma neatstās vienaldzīgu nevienu, atstājot tradicionālās (Zoom, Skype, Google Meet u.c.) platformas vēsturē, un nodrošinot ikviena dalībnieka iesaisti un ilgtermiņa uzmanību!

Neliels video ieskats par tiešsaistes pasākuma formātu un aktivitātēm:

Daži jautājumi, lai mēs pilnvērtīgāk spētu sagatavoties tiešsaistes pasākumiem:

 • Cik liels kolektīvs?
 • Sieviešu un vīriešu īpatsvars?
 • Vidējais vecums?
 • Pasākuma valoda?
 • Kolektīva pasākumu pieredze?
 • Iekšējā gaisotne? 
 • Uzņēmuma nozare?
 • Interesanti fakti par kolēģiem?
 • Budžets?
 • Vēlamais datums un laiks?
 • Vai iesaistām arī ģimenes?
 • Vai Jums ir papildus velmes?

Hibrīda konferene

Klātienes konference zaļajā koridori, ievērojot visus MK noteikumus, kā arī tiešsaistes konference
ar dinamisku sižetu dalībniekiem. Šie divi komponenti klātiene un tiešsaistē
veido Hibrīda pasākuma formātu.

Pasākumu aģentūra “In And Out Event” parūpēsies par Jūsu pasākuma veiksmīgu realizēšanu, sākot no scenārija un satura izstrādes, līdz pat profesionālam
tehniskam risinājumam. 

Online-pasākumu-organizātori-apmācības

Tiešsaistes pasākumi

Kas jādara? Kur jāspiež? Kā pieslēgties? Kā doties no vienas telpas uz otru? Es neko nedzirdu! Kur es atrodos?

Lai šādi jautājumi nerastos, pasākums tiek pasludināts par atklātu ar 10 minūšu apmācībām platformas lietošanā!

Taču nesatraucies, jo tiešsaistes platformas lietojums ir viegls, un ar to ir iespējams tikt galā pat vislielākajam iesācējam!

 

Galvenā skatuve

Tiešsaistes pasākumi ar iespēju sev izvēlēties vēlamo konceptu. Katrs dalībnieks var izvēlēties sev vēlamo tiešsaistes pasākuma scenāriju ar vienojošiem elementiem no pasākuma vadītāja.

Tieši tāpat kā reālā pasākumā, arī tiešsaistes pasākumā – droša pulcēšanās 4 raundos – katrs dalībnieks var doties uz sev interesantāko  istabu, visiem kopā esot noteiktos laika posmos programmā, kad dalībnieki ir aicināti uz galveno skatuvi, kuru vada pasākumu vadītājs.

Tiešsaistes-pasākumi-uzņēmumiem-online
Tiesaistes-pasākumu-performances

Mājas darbs

Vai esi gatavs jautriem uzdevumiem, kurus nepieciešams nofilmēt, ierunāt un izpildīt! Turklāt vel balsot, un saņemt balvas! Darīts!

Tiešsaistes pasākuma balsojumu izšķirsiet Jūs.
Lai uzvar labākais!

Diskusiju istaba

Tomēr, ja Tev negribas būt tur, kur ir visi, un noklīst kādā klusākā stūrītī,  risinot uzdevumus, kas paredzēti mazākām dalībnieku grupām, tad diskusiju istaba ir īstā vieta, Tev!  Diskusijas, un intelektuālas sarunas, problēmrisināšana un viens otra iepazīšana – arī šāda veida uzdevumi ir iekļauti pasākuma programmā!

Tiešsaistes pasākumi Komandas saliedēšana tiešsaistē pasākumu aģentūra
Online-pasākumu-organizātori

Atpūtas zona

Laiks atpūtai! Vai arī Tu esi pēc tās noilgojies? Vienkārši nedarīt, neplānot neko, un  būt kopā ar kolēģiem, draugiem un ģimeni! Uzzināt nedaudz vairāk vienam par otru. Kāda ir Tava mīļākā grāmata? Kādi ir Tavi brīvā laika hobiji? Vai varbūt laiks iepazīties ar kādu jaunu kolēģi.

Bārs

Kur atrodas bārs? Vai arī tā ir viena no pirmajām lietām, kuru “noskenē”, ierodoties pasākumā? Vai  arī domā: “Kādu jaunu kokteili es šodien varētu nogaršot?”

Ja, jā, tad šī istaba ir domāta tieši, Tev!

Kokteiļu meistarklases un to paraugdemonstrējumi, degustācijas un triki – tas viss Tevi sagaida šajā istabā!

Online-pasākumu-organizātori-ar-aktīvu-iesaisti
Tiešsaistes pasākumi Komandas saliedēšana tiešsaistē

Priekšnesumu istaba

Taču, ja vakaru vēlies pavadīt dzīvās mūzikas pavadībā vai vērot izcilu mākslinieku koncertus, Tev iesakām doties uz priekšnesumu istabu. Bauda ausīm un apgarota gaisotne, tas ir tas, kas raksturo šo istabu!

Spēļu istaba

Spēļu fanāti sarosieties, jo šī ir istaba tieši Jums. Viens pret vienu vai online spēles komandās uz rezultātiem! Izglītojošas vai pamācošas, azartiskas vai dramatiskas – šeit pieejamas visa veida online spēles pēc Jūsu velmēm!

Online-pasākumu-organizātori
Pasākums-tiešsaistes kopā ar kolēģiem

Mūzikas istaba

Mūzikas istabā ir vairākas iespējas tās organizēšanai. Viens no veidiem ir DJ, kurš spēlē konkrēto mūzikas stilu vai arī remiksē dalībnieku izvēlētās dziesmas. Otra iespēja ir piesaistīt grupu, kas veido saikni ar auditoriju un spēlē no sirds. Tev atliek vien izvēlēties!

Tiešsaistes pasākumi

Tiešsaistes pasākumi un meisterklases – Vai esi gatavs apgūt, ko jaunu? Piesaistīts tiešsaistes aroda meistars apmācīs gan Tevi, gan Tavus kolēģus. Pēc izvēlētās tiešsaistes formāta, dalībnieki saņems sagatavotu paciņu, kurā atradīsies visi nepieciešamie materiāli uzdevuma izpildei. Piemēram, šefpavāra meistarklase, kokteiļu jaukšana, mālu darbnīca, pērļošana, jogas un elpošanas nodarbība, smieklu terapija u.c.