Pasākumu aģentūra
In And Out Event

Mūsu mērķis ir radīt cilvēkos laimi​. Laime ir kā auto degviela, ja Tu turpini braukt, tā ik pa laikam jāuzpilda. Mūsu radītie pasākumi uzpildīs Jūsu laimes bākas un iedos kanniņu rezervē, lai varat tālāk dzīve aizbraukt….

Pasākuma aģentūra In And Out Event

Piedāvājam pilna servisa pakalpojumus, sākot no pasākuma idejas ģenerēšanas līdz tās realizācijai. Esam specializējušies tādu pasākumu kā korporatīvo, konferenču, sporta spēļu, komandas saliedēšanās, kā arī kāzu un jubileju organizēšanā. Iegūtā pieredze ļauj nodrošināt kvalitatīvas vietas un telpas, māksliniekus un grupas, dekorācijas un tehnisko nodrošinājumu, kā arī citus profesionāļus. Sekojam un radām mūsdienu tendences, kā arī proaktīvi reaģējam uz apkārtējām izmaiņām, lai sasniegtu pēc iespēja labāku rezultātu, jo katrs pasākums ir unikāls, un prasa individuālu pieeju.  

“We rise by lifting others”

Robert G. Ingersoll

In and out event

Radošā komanda

Atsauksmes

Liels paldies In And Out Event organizatoriem, kuri spēja pielāgoties mūsu telpām un izstrādāt radošu komandas pasākumu. Vislabākās atsaulsmes!!!​
Linda Upeniece​
Marketing assistant
SIA "KPMG Baltics”
In And Out Event organizatori lieliski tika galā ar P2P konferences izaicinājumu. Profesionāla pieeja ar idejām un risinājumiem jebkurā situācijā. Tiekamies pēc gada.
Karlis Levensteins
Co-founder & Super-connector
P2P Conference Riga
Liels paldies par sporta spēļu noorganizēšanu! Ati, Tu esi the Best!!!!! Malacis! Komanda un viss kopumā bija ideāli! Visi apmierināti un tiekamies pēc gada!
Linda Tiško
Lietvede
SIA "Ditra Networks"
Lieliski noorganizēts Ziemassvētku pasākums Augļu Serviss kolektīvam. Profesionāla pieeja darbam ar radošām idejām. Paldies Jums!
Māra Medne
Personāla vadītāja
Lietas MD SIA
Vēlamies teikt lielu paldies IN AND OUT EVENT, kas radīja pasākuma ideju un parūpējas par lielisku atmosfēru un mūsu kolēģu "savstarpējās koordinācijas nodrošināšanu"!
Raitis Zeiferts
Mārketinga projektu vadītājs
SIA "CopyExpres"
Plānu pilnībā saskaņo, daudz labi ieteikumi pasākuma plāna izveidošanā. Izcila komunikācija pat par mazākajām lietām, ātri pielāgojas izmaiņām pirms un pasākuma laik.
Inese Medne-Ločmele
Valdes locekle
SIA Estire
Noteikti ieteiktu Jūs saviem draugiem un uzņēmumu pārstāvjiem. Man patika Jūsu pieeja jau pašā sākumā. Patika Jūsu izzināšanas process un izmaksu caurspīdīgumu.
Sabīna Avotiņa
Jubilāre
50. gadu svinības pasākums
Plānu pilnībā saskaņo, daudz labi ieteikumi pasākuma plāna izveidošanā. Izcila komunikācija pat par mazākajām lietām, ātri pielāgojas izmaiņām pirms un pasākuma laik.
Linda Almazova
Datu izpētes vadītāja
Sia Serpantins
Mūsu Baltijas klientiem un uzņēmuma īpašniekam patika. Paldies, ieteikšu citiem!
Oskars Jurgutis
area sales representative – Latvia
GRANIT Parts
Liels paldies Tev un komandai par pasākuma organizēšanu, bija forši un visam kolektīvam ļoti patika. Noteikti esmu apmierināts un pateicīgs par visa sarunāta izpildīšanu.
Māris Legzdiņš
Uzņēmuma vadītājs
SIA „Malevs”
Rekvizīti

SIA “IN AND OUT EVENT”
Reģ. Nr.: 40203219042

Juridiskā adrese: Lāčpleša iela 96-17, Rīga
Faktiskā adrese: Bruņinieku 22-1, Rīga

Banka: Citadele Banka AS (Latvija)
Konts (IBAN): LV31PARX0022626130001
SWIFT: PARXLV22

Tālr.: + 371 22348582
Vietne: www.inandoutevent.com
E-pasts: info@inandoutevent.com