Pasākumu aģentūra
In And Out Event

Mūsu mērķis ir radīt cilvēkos laimi​. Laime ir kā auto degviela, ja Tu turpini braukt, tā ik pa laikam jāuzpilda. Mūsu radītie pasākumi uzpildīs Jūsu laimes bākas un iedos kanniņu rezervē, lai varat tālāk dzīve aizbraukt….

Pasākuma aģentūra In And Out Event

Piedāvājam pilna servisa pakalpojumus, sākot no pasākuma idejas ģenerēšanas līdz tās realizācijai. Esam specializējušies tādu pasākumu kā korporatīvo, konferenču, sporta spēļu, komandas saliedēšanās, kā arī kāzu un jubileju organizēšanā. Iegūtā pieredze ļauj nodrošināt kvalitatīvas vietas un telpas, māksliniekus un grupas, dekorācijas un tehnisko nodrošinājumu, kā arī citus profesionāļus. Sekojam un radām mūsdienu tendences, kā arī proaktīvi reaģējam uz apkārtējām izmaiņām, lai sasniegtu pēc iespēja labāku rezultātu, jo katrs pasākums ir unikāls, un prasa individuālu pieeju.  

“We rise by lifting others”

Robert G. Ingersoll

Atsauksmes

Milzīgs paldies visai In And Out Event komandai. Pasākums bija patiešām lielisks! Vakars bija tik aizraujošs, ka laiks aizlidoja nemanot un negribējās doties mājās. 😊 Šodien saņemu no kolēģiem daudz komplimentus par pasākumu, gaisā tiešām virmo saldas emocijas un pozitīva enerģija.
Ar gandarījumu varam ieteikt aģentūru In And Out Event kā sadarbības partneri Jūsu pasākumiem. Viegla komunikācija, saplānotas un pārdomātas darbības, ātra un precīza izpilde, kā arī radoša pieeja neparedzētiem gadījumiem. Paldies par sadarbību daudzos pasākumos.
Liels paldies In And Out Event komandai par darbinieku saliedēšanās pasākuma organizēšanu Siguldā. Esam ļoti priecīgi par radošo pieeju, kas ļāva mums kā komandai tikties klātienē pēc ilgstoša attālinātā darba un kopā lieliski pavadīt laiku. Novēlam Jums arī turpmāk veiksmi un panākumus!
Ati, Paldies Tev un Tavai komandai par pasākumu, par draivu, smiekliem un pozitīvo atmosfēru, par svētku radīšanu, kur jutāmies samīļoti un apčubināti!

Tiekamies!
In And Out Event nodrošināja mūs ar vēl neredzētu pieeju tiešsaistes pasākumu organizēšanai. Pasākuma koncepts tika izstrādāts atbilstoši mūsu prasībām un vēlmēm, kā rezultātā visi tiešsaistes pasākuma apmeklētāji guva neaizmirstamus svētku mirkļus un kārtīgu jautrības devu. Paldies Atim par ātru, atvērtu komunikāciju un radošu pieeju pasākuma izveidē. Prieks sadarboties ar profesionāļiem!
Esam ļoti apmierināti par sadarbību ar In and Out Event, kuri palīdzēja mums ātri un kvalitatīvi sarīkot hibrīda konferenci. Bijām priecīgi izmēģināt oriģinālo, interaktīvo virtuālo rīku, kuru labprāt izmantotu vēlreiz. Pasākums bija profesionāli sagatavots un lieliski izdevies!

Uz tikšanos citos pasākumos.
Ati, patiešām liels paldies! Par semināra organizēšanu, lielisko komunikāciju, pozitīvo saskarsmi, profesionalitāti un kopābūšanas svētku izjūtas radīšanu. Izrādās, tas ir lieliski iespējams arī tiešsaistē!

Ar prieku varam ieteikt Jums in and out event.
Paldies, in and out event komanda par online pasākumu organizēšanu mūsu kolektīvam. Radoša pieeja, interesanta pasākuma programma, pielāgotas aktivitātes un fantastiska komunikācija par un ap pasākumu. Saņēmu no kolēģiem lieliskas atsauksmes, jo tā bija pirmā reize, kad online pasākums bija patiešām interesants.
"Paldies Tev, Ati, par lielisko team building pasākuma organizēšanu. Atrakcijas bija pārdomātas un pielāgotas tā, lai visi tajās var piedalīties. Ja vēlaties organizēt savai komandai kādu pasākumu, noteikti iesaku IN and OUT EVENT!"
Paldies Atim Sīlim no Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības (LSAB) par enerģijas pilno komandas saliedēšanu "Turbu" viesmīlīgajā sporta kompleksā! Ieteica, izveidoja un piegādāja lieliski.
Liels paldies In And Out Event organizatoriem, kuri spēja pielāgoties mūsu telpām un izstrādāt radošu komandas pasākumu. Vislabākās atsaulsmes!!!​
In And Out Event organizatori lieliski tika galā ar P2P konferences izaicinājumu. Profesionāla pieeja ar idejām un risinājumiem jebkurā situācijā. Tiekamies pēc gada.
Liels paldies par sporta spēļu noorganizēšanu! Ati, Tu esi the Best!!!!! Malacis! Komanda un viss kopumā bija ideāli! Visi apmierināti un tiekamies pēc gada!
Lieliski noorganizēts Ziemassvētku pasākums Augļu Serviss kolektīvam. Profesionāla pieeja darbam ar radošām idejām. Paldies Jums!
Vēlamies teikt lielu paldies IN AND OUT EVENT, kas radīja pasākuma ideju un parūpējas par lielisku atmosfēru un mūsu kolēģu "savstarpējās koordinācijas nodrošināšanu"!
Plānu pilnībā saskaņo, daudz labi ieteikumi pasākuma plāna izveidošanā. Izcila komunikācija pat par mazākajām lietām, ātri pielāgojas izmaiņām pirms un pasākuma laik.
Inese Medne-Ločmele
Valdes locekle
SIA "Estire"
Mūsu mērķis bija tikties ar esošajiem VIP klientiem un prezentēt jaunos produktus. Vēlējāmies to izdarīt konferences formātā ar svinīgām vakariņām. Izvēlējāmies In And Out Event pasākuma aģentūru, lai izstrādā konceptu un realizē kopējo ideju. – Vieta, produktu stendi, korporatīvā identitāte, dienas plāns, vakariņās un priekšnesumi. Paldies, mūsu Baltijas klientiem un uzņēmuma īpašniekam patika. Noteikti ieteikšu citiem!
Vērsāmies pie In And Out Event ar velmi noorganizēt Baltijas valstu sporta spēles. Vēlamies teikt lielo PALDIES par radošu pieeju un fantastisku pieredzi. Piemeklējam mums atpūtas vietu pie jūras, nodrošināja ēdināšanu, dzīvo mūziku, šovus un, protams, sporta spēļu programmu.
Neskatoties uz to, ka piedāvājām ko tādu, ko viņi līdz šim nebija darījuši - In And Out Event ātri organizējās un izlīdzēja mums, kā rezultātā pasākums izdevās! Liels paldies Atim un komandai par sadarbību.
Liels paldies Tev un komandai par pasākuma organizēšanu, bija forši un visam kolektīvam ļoti patika. Noteikti esmu apmierināts un pateicīgs par visa sarunāta izpildīšanu.
Noteikti ieteiktu Jūs saviem draugiem un uzņēmumu pārstāvjiem. Man patika Jūsu pieeja jau pašā sākumā. Patika Jūsu izzināšanas process un izmaksu caurspīdīgumu.
Sabīna Avotiņa
Jubilāre
50. gadu svinības pasākums
Paldies, Ati, par brīnišķīgi vadīto jubilejas ballīti! Apbrīnoju prasmi jau pasākuma sākumā aizraut aktivitātēs 100 % visus pasākuma dalībniekus. Pateicoties Tavai profesionālajai attieksmei, vakaru vadīju īpaši siltā atmosfērā. Arī no viesiem atsauksmes ir viennozīmīgi pašas labākās - pozitīvas un siltas. Noteikti iesaku Ati kā pasākumu vadītāju !
Dagne Grāvele
Jubilāre
60. gadu svinības pasākums
Rekvizīti

SIA “IN AND OUT EVENT”
Reģ. Nr.: 40203219042

Juridiskā adrese: Lāčpleša iela 96-17, Rīga
Faktiskā adrese: Bruņinieku 22-1, Rīga

Banka: Citadele Banka AS (Latvija)
Konts (IBAN): LV31PARX0022626130001
SWIFT: PARXLV22

Tālr.: + 371 22348582
Vietne: www.pasakumi.com
E-pasts: info@pasakumi.com