Pasākumu aģentūra
In And Out Event

Mūsu mērķis ir radīt cilvēkos laimi​. Laime ir kā auto degviela, ja Tu turpini braukt, tā ik pa laikam jāuzpilda. Mūsu radītie pasākumi uzpildīs Jūsu laimes bākas un iedos kanniņu rezervē, lai varat tālāk dzīve aizbraukt….

Pasākuma aģentūra In And Out Event

Piedāvājam pilna servisa pakalpojumus, sākot no pasākuma idejas ģenerēšanas līdz tās realizācijai. Esam specializējušies tādu pasākumu kā korporatīvo, konferenču, sporta spēļu, komandas saliedēšanās, kā arī kāzu un jubileju organizēšanā. Iegūtā pieredze ļauj nodrošināt kvalitatīvas vietas un telpas, māksliniekus un grupas, dekorācijas un tehnisko nodrošinājumu, kā arī citus profesionāļus. Sekojam un radām mūsdienu tendences, kā arī proaktīvi reaģējam uz apkārtējām izmaiņām, lai sasniegtu pēc iespēja labāku rezultātu, jo katrs pasākums ir unikāls, un prasa individuālu pieeju.  

“We rise by lifting others”

Robert G. Ingersoll

Atsauksmes

Liels paldies In And Out Event komandai par darbinieku saliedēšanās pasākuma organizēšanu Siguldā. Esam ļoti priecīgi par radošo pieeju, kas ļāva mums kā komandai tikties klātienē pēc ilgstoša attālinātā darba un kopā lieliski pavadīt laiku. Novēlam Jums arī turpmāk veiksmi un panākumus!
Esam ļoti apmierināti par sadarbību ar In and Out Event, kuri palīdzēja mums ātri un kvalitatīvi sarīkot hibrīda konferenci. Bijām priecīgi izmēģināt oriģinālo, interaktīvo virtuālo rīku, kuru labprāt izmantotu vēlreiz. Pasākums bija profesionāli sagatavots un lieliski izdevies!
"Paldies Tev, Ati, par lielisko team building pasākuma organizēšanu. Atrakcijas bija pārdomātas un pielāgotas tā, lai visi tajās var piedalīties. Ja vēlaties organizēt savai komandai kādu pasākumu, noteikti iesaku IN and OUT EVENT!"
Paldies Atim Sīlim no Latvijas Sakaru darbinieku arodbiedrības (LSAB) par enerģijas pilno komandas saliedēšanu "Turbu" viesmīlīgajā sporta kompleksā! Ieteica, izveidoja un piegādāja lieliski.
Liels paldies In And Out Event organizatoriem, kuri spēja pielāgoties mūsu telpām un izstrādāt radošu komandas pasākumu. Vislabākās atsaulsmes!!!​
In And Out Event organizatori lieliski tika galā ar P2P konferences izaicinājumu. Profesionāla pieeja ar idejām un risinājumiem jebkurā situācijā. Tiekamies pēc gada.
Karlis Levensteins
Co-founder & Super-connector
P2P Conference Riga
Ati, patiešām liels paldies! Par semināra organizēšanu, lielisko komunikāciju, pozitīvo saskarsmi, profesionalitāti un kopābūšanas svētku izjūtas radīšanu. Izrādās, tas ir lieliski iespējams arī tiešsaistē!
Neskatoties uz to, ka piedāvājām ko tādu, ko viņi līdz šim nebija darījuši - In And Out Event ātri organizējās un izlīdzēja mums, kā rezultātā pasākums izdevās! Liels paldies Atim un komandai par sadarbību.
Liels paldies par sporta spēļu noorganizēšanu! Ati, Tu esi the Best!!!!! Malacis! Komanda un viss kopumā bija ideāli! Visi apmierināti un tiekamies pēc gada!
Lieliski noorganizēts Ziemassvētku pasākums Augļu Serviss kolektīvam. Profesionāla pieeja darbam ar radošām idejām. Paldies Jums!
Vēlamies teikt lielu paldies IN AND OUT EVENT, kas radīja pasākuma ideju un parūpējas par lielisku atmosfēru un mūsu kolēģu "savstarpējās koordinācijas nodrošināšanu"!
Plānu pilnībā saskaņo, daudz labi ieteikumi pasākuma plāna izveidošanā. Izcila komunikācija pat par mazākajām lietām, ātri pielāgojas izmaiņām pirms un pasākuma laik.
Inese Medne-Ločmele
Valdes locekle
SIA "Estire"
Noteikti ieteiktu Jūs saviem draugiem un uzņēmumu pārstāvjiem. Man patika Jūsu pieeja jau pašā sākumā. Patika Jūsu izzināšanas process un izmaksu caurspīdīgumu.
Sabīna Avotiņa
Jubilāre
50. gadu svinības pasākums
Vērsāmies pie In And Out Event ar velmi noorganizēt Baltijas valstu sporta spēles. Vēlamies teikt lielo PALDIES par radošu pieeju un fantastisku pieredzi. Piemeklējam mums atpūtas vietu pie jūras, nodrošināja ēdināšanu, dzīvo mūziku, šovus un, protams, sporta spēļu programmu.
Mūsu Baltijas klientiem un uzņēmuma īpašniekam patika. Paldies, ieteikšu citiem!
Liels paldies Tev un komandai par pasākuma organizēšanu, bija forši un visam kolektīvam ļoti patika. Noteikti esmu apmierināts un pateicīgs par visa sarunāta izpildīšanu.
Rekvizīti

SIA “IN AND OUT EVENT”
Reģ. Nr.: 40203219042

Juridiskā adrese: Lāčpleša iela 96-17, Rīga
Faktiskā adrese: Bruņinieku 22-1, Rīga

Banka: Citadele Banka AS (Latvija)
Konts (IBAN): LV31PARX0022626130001
SWIFT: PARXLV22

Tālr.: + 371 22348582
Vietne: www.pasakumi.com
E-pasts: info@pasakumi.com