Pārgājiens ar kolēģiem

komandas-saliedēšana

Pārgājiens ar kolēģiem, kas izaicinās ar saviem skaistājiem skatiem, uzdevumiem un piedzīvojumiem no mūsu komandas saliedēšanās vadītāja.

Ko sniedz saliedēšanās pasākumi?

Šāda veida pasākumi palīdz veicināt ikdienas darbu uzņēmumā gan saliedējot, gan uzlabojot savstarpējo komunikāciju. Vai spējat atsaukt atmiņā tās situācijas, kad sākot strādāt jaunā kolektīvā, Jums ir bijis neērti pieiet pie kolēģa, jautājot pēc palīdzības, vai vel trakāk, atkārtoti uzdot vienu un to pašu jautājumu. Tieši šāda veida situācijas, spēj risināt sporta spēles, uzlabojot gan darbinieku savstarpējās attiecības un komunikāciju, gan saliedētību un spēju kopīgiem spēkiem tiekties uz nosprausto mērķi.

uzņēmuma-sporta-spēles

Kā mēs strādājam​​?

Viss sākas ar pasākuma mērķi un vajadzību apzināšanu, ko mēs kopīgi izrunājam tikšanās laikā. Tālāk seko radošu ideju un konceptu ģenerēšana, lai izkristalizētu vēlamo rezultātu piedāvājuma formā. Vienojoties par pasākuma konceptu, laiks radošā procesa realizēšanai – potenciālo pasākuma vietu izpēte klātienē, padziļināta pasākuma formāta izstrāde, sadarbības partneru – ēdinātāju, mūziķu, mākslinieku u.c.  – piesaiste, izstrādājot detalizētu gala piedāvājumu pa pozīcijām. Kad saskaņošana ir veikta, laiks pasākumu organizēšanai, jeb kā Mēs to saucam – jautrākajai daļai – pašam pasākumam, kurš nu pārtapis no idejas, realitātē!

Pasākumu-organizātori-teambuilding-uzdevumi