Skaistas kāzas ikvienam

Kāzu organizēšana ir kā pasakas radīšana, kur galvenie varoņi ir jaunlaulātie. Mēs tiecamies, lai pasaku varoņi un viesi izbauda kāzas, kur par visu jau ir padomāts.

Cik labi, ar tevi var neizlikties, es tikai ar tevi gribu tikties, es gribu, lai tikai tu manī skaties, – kad tu manī skaties, es esmu patiess.   
/Imants Ziedonis/

komandas-saliedēšana

Ko ietver kāzu organizēšana?

 • Jaunā pāra velmju apkopošana un darāmo darbu saraksts
 • Piemērotas kāzu vietas piemeklēšana pēc pāra velmēm
 • Viesu saraksts, ielūgumu izstrāde, izsūtīšana un komunikācija
 • Sadarbības partneru piesaiste, rezervēšana un instruēšana
 • Jaunā pāra informēšana par organizēšanas procesa attīstību
 • Detalizēta laika grafika izstrāde un saskaņošana
 • Ēdienkartes izvēle, un alergēnu pārbaude
 • Kāzu tortes un dāvanu (viesiem, vecākiem, bērniem) izvēle
 • Personāla koordinēšana pirms un pasākuma laikā
 • Viesu transportēšana uz, kā arī no kāzām
 • Auto, altāra un viesu nama dekorēšana
 • Sēdvietu un gultas vietu plānošana
 • Izklaides programma bērniem ar animātoru
 • Mičošanas vietas un programmas izveide, kā arī viesu informēšana
 • Vakara vadītājs, dzīvā mūzika, šovi un DJ

Ieskats kāzu organizēšanā

Justīne & Edžus

Viesu skaits: 60
Vieta: Valmiermuižas alus darītava
Ceremonijas vieta: Kaņepju dižozols

Kāzas senlatviešu tradīcijās, skaistā vietā Kaņepju dižozola paspārnē. Saules stari un dzērvju pārlidojuma skaņas, ceremonijai sniedza neaprakstāmu dabas tuvuma, kas brīžiem pat šķita maģisks.

Vakaram turpinoties, neformālajā daļā, kas norisinājās Valmiermuižas alus darītavā, jaunlaulātos un kāzu viesus izklaidēja vakara vadītājs, kūjinieki, kā arī grupa, izpildot dzīvo mūziku, iekustinot ikvienu dejas ritmos.

Bildināšana

Vieta: Vērmanes dārzs & Ārpus Laika

Skaists dzīves mirklis, kas ir sākums kopīgam stāstam. Divi cilvēki ir patiesi apliecinājuši savas Jūtas un gatavi doties neaizmirstamā piedzīvojumā.

Bildināšanas pārsteigums, līgavai neko nezinot. Topošā līgava iekāpa izsauktā taksī, lai dotos uz vakariņām. Ierodoties ieplānotajā vietā, viņa saņēma vēstuli ar norādi: “dodies uz vietu kur mēs iepazināmies”.

Un tālāk sekoja gredzens, “Jā”, šampanietis, muzikants, fotogrāfs, limuzīns un došanās uz viesu namu “Ārpus laika”, lai izbaudītu romantiskas vakariņas un pazustu ārpus laika.

Anete & Edgars

Viesu skaits: 55
Vieta:  Viesu nams “Turbas”
Ceremonijas vieta: Lielvārdes baznīca

Svinīgā ceremonija Lielvārdes Evaņģēliski luteriskajā baznīca ar skatu uz Daugavu, mācītāja Ingusa Daboliņa vadībā. Pēc jaunā pāra sveikšanas un svinīgās dzirkstošās šampanieša glāzes, viesus pārsteidza padomju policists, kurš pārliecinājās par viesu piederību jaunajam pārim.

Vakara svinīgā daļa un nakšņošana tika organizēta viesu namā “Turbas”, kur par neformālo daļu parūpējas vakara vadītājs, muzikants Aivars Konutis, un līdz pat rītam spēlēja DJ.

Guntra & Arvis

Viesu skaits: 40
Vieta: Ūdensdzirnavas
Ceremonijas vieta: Ūdensdzirnavas

Ceremonijas un svinīgās daļas apvienošana vienuviet ar dzimtsarakstu nodaļas pārstāvi. Viesu sagaidīšana un izklaidēšana, kamēr jaunais pāris devās uz fotosesiju, tika uzticēta kāzu vadītājam.

Jaunā pāra sagaidīšanas vārti ar uzdevumiem, vedēju un vecāku tosti, dāvanas un parsteigumi, aizveda mūs pie neformālās daļas. Par neformālo daļu parūpējās vakara vadītājs un grupa “Martini Band”.

Savukārt par Mičošanas atmosfēru parūpējās Līksma Sokolova

Diāna & Edgars

Viesu skaits: 50
Vieta: Viesu nams “Brakas”
Ceremonijas vieta: Turbas

Vijoļu skaņas aizkustināja ikvienu klātesošo viesi, prieka asaras pastiprināja kāzu nozīmīgo sajūtu un ja vārda solījumu. Par ceremoniju parūpējas Ogres novada dzimtsarakstu nodaļas vietniece Vita Leimane.  

Kamēr jaunais pāris devās iemūžināt savu kāzu dienu, kāzu vadītājs parūpējas par viesu labsajūtu ar uzdevumiem un aktivitātēm, kā arī kopā ar viesiem izstrādāja jaunā pāra sagaidīšanas vārtus.

Par neformālo daļu parūpējas dzīvā mūzika un DJ.

Maija & Dzintars

Viesu skaits: 40
Vieta: Viesu nams “Saulstari”
Ceremonijas vieta: Saulstaru dārzs

Kāzas rudenī ir izaicinošas, jo nekad nevar paredzēt laiku, bet ir cilvēki kuriem tas ir lemts. Un Rudens skaistums tika veltīts Maijai un Dzintaram, kuri vārdu teica “Saulstari” viesu nama dārzā.Par svinīgo kāzu ceremoniju parūpējās mācītājs Ainārs Baštiks.

Pēc svinīgās daļas, jaunais pāris nozuda uz fotosesiju, bet viesi devās pastaigā pa briežu takām. Par vakara atmosfēru un aktivitātēm parūpējas vakara vadītājs, bet dejas iegrieza grupa “Hono”

Kā mēs strādājam​​?

Viss sākas ar kāzas datumu un jaunā pāra velmēm, ko mēs kopīgi izrunājam tikšanās laikā. Tālāk seko radošu ideju un konceptu ģenerēšana, lai izkristalizētu vēlamo kāzu formātu. Vienojoties par kāzu organizēšanas konceptu, laiks radošā procesa realizēšanai – potenciālo kāzu vietu izpēte klātienē, padziļināta kāzu laika un formāta izstrāde, sadarbības partneru – ēdinātāju, mūziķu, mākslinieku u.c.  – piesaiste, izstrādājot detalizētu gala piedāvājumu pa pozīcijām. Kad saskaņošana ir veikta, laiks dzīves aizkustinošajiem mirkļiem, jeb kā Mēs to saucam – jautrākajai daļai – pašam pasākumam, kurš nu pārtapis no idejas, realitātē!

kāzas-un-kāzu-organizēšana-kāzu-vadītājs